Plán akcí 1.4.2018 - 30.4.2018

  • 1.4
    neděle
  • 2.4
    pondělí
    Velikonoční pondělí
  • 3.4
    úterý
    Přednáška Městské policie HLMP
    10:00 - 11:40
    Vzdělávání žáků se SVP - žáci naší školy s podpůrnými opatřeními 2.- 4. stupně
    15:30 - 17:00 náhradní termín pro učitele, kteří neabsolvovali seminář 14. 3. 2018
  • 4.4
    středa
    Přednáška Městské policie HLMP
    10:00 - 10:45
    Přednáška Městské policie HLMP
    10:00 - 11:40
    Přednáška Městské policie HLMP
    10:55 - 11:40
  • 5.4
    čtvrtek
    Strojírna ATTL+ ČMI
    09:00 - 14:00
    Přednáška Městské policie HLMP
    10:00 - 10:45
    Přednáška Městské policie HLMP
    10:55 - 11:40
    Přenáška o kryptoměnách, Ing. Mgr. Dominik Stroukal, Ph.D.
    11:40 - 13:25
  • 6.4
    pátek
  • 7.4
    sobota
  • 8.4
    neděle
  • 9.4
    pondělí
    Preventivní program všeobecné primární prevence rizikového chování
    08:00 - 10:45
    Preventivní program všeobecné primární prevence rizikového chování
    10:55 - 12:25
  • 10.4
    úterý
    Bezpečnost v IT, IT interaktivně
    08:55 - 10:45 přednáška Unicorn College
  • 11.4
    středa
    Optika
    NTM, workshop
    Písemná zkouška společné části MZ 2018 - jaro, Český jazyk a literatura
    12:00
  • 12.4
    čtvrtek
    Elektrárna Štěchovice i., Štěchovice II.
    odborná exkurze
    Školení česko - německé jazykové animace
    Jednotná přijímací zkouška
    08:00 1. řádný termín
    Bezpečnost provozu na silnicích
    09:30 - 11:30 přednáška
  • 13.4
    pátek
    Školení česko - německé jazykové animace
    Praktická maturitní zkouška
    07:00 viz Oběžník č. 10
  • 14.4
    sobota
    Školení česko - německé jazykové animace
  • 15.4
    neděle
    Školení česko - německé jazykové animace
  • 16.4
    pondělí
    Jednotná přijímací zkouška
    08:00 2. řádný termín
  • 17.4
    úterý
    Primární prevence rizikového chování
    08:00 - 10:45
    Primární prevence rizikového chování
    10:55 - 12:25
  • 18.4
    středa
    Nová podoba periodické tabulky prvků
    seminář
  • 19.4
    čtvrtek
    Třebešín Technology Tour2018
    výběr žáků
    PISA 2018
    08:00 výběr žáků 1. ročníků
  • 20.4
    pátek
    Třebešín Technology Tour2018
    výběr žáků
    Workshop v Terezíně
    v rámci česko - německé výměny mládeže Tandem s partnerskou školou v Hamburku, výběr žáků
  • 21.4
    sobota
    Workshop v Terezíně
    v rámci česko - německé výměny mládeže Tandem s partnerskou školou v Hamburku, výběr žáků
  • 22.4
    neděle
    Workshop v Terezíně
    v rámci česko - německé výměny mládeže Tandem s partnerskou školou v Hamburku, výběr žáků
  • 23.4
    pondělí
    SOLLERTIA
    08:30 - 15:30 odborná soutěž pro žáky 2. - 3. ročníků strojírenských oborů, SPŠS Betlémská, Praha 1
  • 24.4
    úterý
  • 25.4
    středa
    Pedagogická rada
    15:00
    Třídní schůzky
    17:30 v kmenových učebnách
  • 26.4
    čtvrtek
    Projektování v elektrotechnice
    semínář
  • 27.4
    pátek
    Vydávání vysvědčení
    v kmenových učebnách
    Poslední zvonění
  • 28.4
    sobota
  • 29.4
    neděle
  • 30.4
    pondělí

Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"