Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Třebešíně 2299
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Úterý 25.6.2019
Nepřítomné třídy012345678910
1.ASOUTSOUTSOUTSOUTSOUTAbscAbscAbscAbsc
1.BSOUTSOUTSOUTSOUTSOUTAbscAbscAbscAbsc
1.DSOUTSOUTSOUTSOUTSOUTAbscAbsc
1.ESOUTSOUTSOUTSOUTSOUTAbscAbsc
1.FSOUTSOUTSOUTSOUTSOUTAbscAbscAbsc
2.ASOUTSOUTSOUTSOUTSOUTAbscAbscAbscAbsc
2.DSOUTSOUTSOUTSOUTSOUTAbscAbscAbscAbsc
2.ESOUTSOUTSOUTSOUTSOUTAbscAbscAbscAbsc
2.FSOUTSOUTSOUTSOUTSOUTAbscAbscAbsc
3.ASOUTSOUTSOUTSOUTSOUTAbscAbsc
3.BSOUTSOUTSOUTSOUTSOUTAbscAbscAbsc
3.DSOUTSOUTSOUTSOUTSOUTAbsc
3.FSOUTSOUTSOUTSOUTSOUTAbscAbscAbscAbsc
4.AAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
4.BAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
4.DAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
4.EAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
4.FAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
Nepřítomní učitelé012345678910
KUCHAŘÍK Jan(ŠKA)......-..........
ŠINDELÁŘ Martin(ŠKA)-..--....-..
Změny v rozvrzích učitelů:
BAUER Luboš3. hododpadáMat3.F
4. hododpadáMat3.F
BENEŠOVÁ Marie3. hododpadáNej3.D (NJ2)
NERMUT Martin4. hododpadáPxe2.E (S1)
5. hododpadáPxe2.E (S1)
6. hododpadáPxe2.E (S1)
9. hododpadáPrv3.F
ŽILINČÁR Tomáš7. hododpadáItv2.D
8. hododpadáItv2.D
BAREŠ Jaroslav1. hododpadáTev4.F
4. hododpadáTev2.A (TV1)
5. hododpadáTev4.B
7. hododpadáBio1.F
BÁRTL František1. hododpadáMat2.E
3. hododpadáMat4.F
4. hododpadáMat4.F
5. hododpadáMat3.B
ČERNÁ Ilja1. hododpadáCjl3.F
2. hododpadáCjl4.F
3. hododpadáCjl2.A
4. hododpadáCjl4.E
6. hododpadáCjl4.B
FRÝBERT David1. hododpadáSfw4.E
2. hododpadáSfw4.E
5. hododpadáOsy3.D
6. hododpadáOsy3.D
8. hododpadáPos4.E
9. hododpadáPos4.E
HAŠEK Zdeněk1. hododpadáKom4.A (S2)
2. hododpadáKom4.A (S2)
6. hododpadáSps3.A
7. hododpadáSps3.A
8. hododpadáMec3.B
HAVRDOVÁ Barbora1. hododpadáCjl2.F
2. hododpadáCjl3.A
3. hododpadáCjl3.B
5. hododpadáCjl4.A
HNÁTEK František1. hododpadáSps2.A
2. hododpadáSps3.B
JÁNEŠOVÁ Zuzana1. hododpadáRuj4.D (RJ_2)
5. hododpadáRuj1.E (Rj1)
9. hododpadáRujN2.D (RJ1)+
JOHANOVSKÝ Zdeněk1. hododpadáKom4.A (S1)
2. hododpadáKom4.A (S1)
3. hododpadáSps4.B
4. hododpadáSps4.A
KÁDNER Filip1. hododpadáPxe2.D (S2)
2. hododpadáPxe2.D (S2)
3. hododpadáPxe2.D (S2)
4. hododpadáPxe2.E (S2)
5. hododpadáPxe2.E (S2)
6. hododpadáPxe2.E (S2)
KAPUSTOVÁ Iveta1. hododpadáIct3.A (S2)
2. hododpadáHrw2.E
3. hododpadáHrw2.E
4. hododpadáIct1.A
5. hododpadáIct1.A
8. hododpadáIct1.B
9. hododpadáIct1.B
KLIMEŠ Ondřej Tomáš6. hododpadáIct4.F (ITE)
7. hododpadáIct4.F (ITE)
8. hododpadáPrg4.F (ITE)
9. hododpadáPrg4.F (ITE)
KODR Stanislav4. hododpadáTev2.A (TV2)
5. hododpadáTev1.E (TV2)
6. hododpadáTev4.E (TV1)
7. hododpadáTev3.B (TV2)
8. hododpadáTev1.F
KOHÚTOVÁ Linda3. hododpadáAnj4.A
4. hododpadáAnj3.D
8. hododpadáPrv3.F
KOUREK Milan1. hododpadáPxe1.E (S2)
2. hododpadáPxe1.E (S2)
3. hododpadáPra3.A (P2/3)
4. hododpadáPra3.A (P2/3)
5. hododpadáPra3.A (P2/3)
KOŽELUH Jakub6. hododpadáPga4.D
7. hododpadáPga4.D
KUCHAŘÍK Jan8. hododpadáAut4.A
9. hododpadáAut4.A
MAZOURKOVÁ Tereza1. hododpadáCjl1.B
2. hododpadáCjl4.D
4. hododpadáAns2.D (AS_2)
6. hododpadáAnj1.A
MIHULOVÁ Petra4. hododpadáMat1.E
6. hododpadáMat1.D
MIKUŠOVÁ Lucie4. hododpadáAnj4.B (AJ1)
6. hododpadáAnj3.F
7. hododpadáAnj2.A
NEZBEDOVÁ Božena2. hododpadáChe1.D
3. hododpadáChe1.A
4. hododpadáChe2.F
5. hododpadáChe1.F
PACLÍKOVÁ Dagmar1. hododpadáEko3.B
3. hododpadáEko4.D
5. hododpadáEko4.E
PEŠULA Oldřich1. hododpadáZek1.A
4. hododpadáObn3.B
POŽÁROVÁ Dana2. hododpadáDeg1.F
4. hododpadáTek1.B
5. hododpadáTek1.B
8. hododpadáTek1.A (T1)
9. hododpadáTek1.A (T1)
PRAUSOVÁ Erika2. hododpadáMat1.B
5. hododpadáFyz1.D
6. hododpadáEle2.A
8. hododpadáFyz2.E
PROVAZNÍK Petr2. hododpadáStt2.A
3. hododpadáPra3.A (P1/3)
4. hododpadáPra3.A (P1/3)
5. hododpadáPra3.A (P1/3)
8. hododpadáMec2.A
RYNEŠ Pavel1. hododpadáPxe1.E (S1)
2. hododpadáPxe1.E (S1)
RAKUSOVÁ Ludmila3. hododpadáNej3.D (NJ1)
6. hododpadáTev4.E (TV2)
7. hododpadáTev3.B (TV1)
9. hododpadáTev2.E (TV1)
ŘEHÁK Josef1. hododpadáAns1.D (AS_2)
2. hododpadáAnj2.F
3. hododpadáAns4.E (AS_2)
4. hododpadáAnj4.B (AJ2)
5. hododpadáAns4.D (AS_1)
7. hododpadáAns4.A (AS_1)
SOUHRADA Jan6. hododpadáOsy1.E
7. hododpadáOsy1.E
STRNKA Richard1. hododpadáIct3.A (S1)
3. hododpadáHrw1.D
4. hododpadáHrw1.D
6. hododpadáCdm2.F
7. hododpadáCdm2.F
8. hododpadáCdm2.F
ŠEFRNOVÁ Eva3. hododpadáFyz1.B
6. hododpadáIct4.F (STR)
7. hododpadáIct4.F (STR)
8. hododpadáTek1.A (T2)
9. hododpadáTek1.A (T2)
ŠINDELÁŘ Martin8. hododpadáSps4.F (STR)
9. hododpadáSps4.F (STR)
TĚŠÍKOVÁ Klára5. hododpadáNej3.F
7. hododpadáNej1.D (NJ_1)
TOMEŠ Rostislav1. hododpadáPga3.D
2. hododpadáPga3.D
3. hododpadáIct1.F
4. hododpadáIct1.F
ŠIKOVÁ Kateřina1. hododpadáAns1.D (AS_1)
2. hododpadáAns3.F
3. hododpadáAns4.E (AS_1)
4. hododpadáAns2.D (AS_1)
5. hododpadáAns4.D (AS_2)
6. hododpadáAns1.B
7. hododpadáAns4.A (AS_2)
TREJBAL Tomáš1. hododpadáPxe2.D (S1)
2. hododpadáPxe2.D (S1)
3. hododpadáPxe2.D (S1)
VOBORSKÝ Jiří1. hododpadáPxe1.E (S3)
2. hododpadáPxe1.E (S3)
3. hododpadáPra3.A (P3/3)
4. hododpadáPra3.A (P3/3)
5. hododpadáPra3.A (P3/3)
ZYCHOVÁ Soreya1. hododpadáMat1.F
3. hododpadáMat2.F
4. hododpadáMat4.D
Změny v rozvrzích tříd:
1.A1.-5. hod Souteže
6.-9. hod Obecná absence třídy
1.B1.-5. hod Souteže
6.-9. hod Obecná absence třídy
1.D1.-5. hod Souteže
6.-7. hod Obecná absence třídy
1.E1.-5. hod Souteže
6.-7. hod Obecná absence třídy
1.F1.-5. hod Souteže
6.-8. hod Obecná absence třídy
2.A1.-5. hod Souteže
6.-9. hod Obecná absence třídy
2.D1.-5. hod Souteže
6.-9. hod Obecná absence třídy
2.E1.-5. hod Souteže
6.-9. hod Obecná absence třídy
2.F1.-5. hod Souteže
6.-8. hod Obecná absence třídy
3.A1.-5. hod Souteže
6.-7. hod Obecná absence třídy
3.B1.-5. hod Souteže
6.-8. hod Obecná absence třídy
3.D1.-5. hod Souteže
6. hod Obecná absence třídy
3.F1.-5. hod Souteže
6.-9. hod Obecná absence třídy
4.A1.-9. hod Obecná absence třídy
4.B1.-8. hod Obecná absence třídy
4.D1.-8. hod Obecná absence třídy
4.E1.-9. hod Obecná absence třídy
4.F1.-9. hod Obecná absence třídy